پایان نامه برتر کنفرانس مهندسی ساخت و تولید ایران در سال 1398-1399 پایان نامه برتر کنفرانس مهندسی ساخت و تولید ایران در سال ۱۳۹۸-۱۳۹۹

 | تاریخ ارسال: 1399/12/23 | 
بازتاب خبری پایان نامه های برتر و ۱۷ همایش ملی و ۶ کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید ایران در دانشگاه صنعتی اصفهان 


کسب عنوان پایان نامه برتر مهندسی ساخت و تولید ایران توسط دانش آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان 
در حاشیه هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید، از دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان صاحب پایان نامه برتر سال تحصیلی ۱۳۹۸-۱۳۹۹ مهندسی ساخت و تولید ایران تجلیل شد.

مهندس محمد احمدی دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید دانشگاه صنعتی اصفهان با ارایه پایان نامه با عنوان"طراحی و ساخت دستگاه ماشین کاری آلتراسونیک و بررسی پارامترهای مؤثر بر ماشین کار" با راهنمایی آقایان"دکتر علیرضا فدایی تهرانی" و "دکتر امین الله محمدی"، برگزیده این بخش از کنفرانس بین الملی مهندسی ساخت و تولید ایران شد.

دستگاه ماشین کاری آلتراسونیک Ultrasonic Machining(USM) که به طور انحصاری در دانشگاه صنعتی اصفهان طراحی و ساخته شده است برای ماشین کاری(سوراخ کاری،....) قطعه کار هایی با سختی بیشتر از۴۰HRC مورد استفاده قرار می گیرد.

هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید ایران نیمه اسفندماه ۱۳۹۹ به صورت غیرحضوری به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

برگزاری نشست‌های تخصصی علمی و صنعتی، ارایه سخنرانی‌های کلیدی توسط اساتید برجسته داخلی و خارجی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی از دیگر برنامه‌های هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین‌ المللی مهندسی ساخت و تولید ایران بود.

گفتنی است: در دوره گذشته این رویداد علمی بین المللی(سال تحصیلی ۹۷-۹۸)، مهندس مسعود آزاد دیگر دانش آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان با ارائه پایان نامه با موضوع "ساخت و مشخصه یابی نانوذرات مس با استفاده از روش ماشینکاری تخلیه الکتریکی به کمک ارتعاشات فراصوتی" عنوان پایان نامه برترمهندسی ساخت و تولید را به خود اختصاص داده بود.

 لینک خبر:

https://news.iut.ac.ir/news/۳۰۵۹۶

کد خبر: ۱۴۱۴/۱۳۹۹۱۲۲۳
                         
زمان انتشار : ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۹     
               CAPTCHA
دفعات مشاهده: 2548 بار   |   دفعات چاپ: 464 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2023 All Rights Reserved | Society of Manufacturing Engineering of Iran

Designed & Developed by : Yektaweb