انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران- اخبار سمینارها و کنفرانس‌ها
اولین رویداد توسعه فناوری ویژه اقلام پر مصرف صنعت گاز

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/9/5 | 

اولین رویداد توسعه فناوری "ویژه اقلام پر مصرف صنعت گاز"


زمان : 17 الی 19 آذر ماه 1398 

محل برگزاری : صندوق نوآوری و شکوفایی

لینک ثبت نام : 
https://evand.com/events/gas-tech-show-918790307 

Gas Tech show یک رویداد نوآورانه است که هدف آن حل مسائل و نیازهای فناورانه صنعت گاز کشور با استفاده از توانمندی و ظرفیت شرکت های دانش بنیان و فناور می باشد.
 

قرار است در این رویداد 3 روزه که در تاریخ 17 الی 19 آذر ماه 1398 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار خواهد شد، بیش از 30 مورد از اصلی ترین نیازهای صنعت گاز کشور در حوزه های پالایش، انتقال و توزیع معرفی و از شرکت های دانش بنیان و فناور حوزه های زیر برای رفع این نیازها دعوت گردد:
 

o       برق، کنترل و ابزار دقیق

o       مکانیک

o       مواد شیمیایی
 

این رویداد به همت شرکت ملی گاز ایران و با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و شبکه خدمات نوآوری بومرنگ برگزار می گردد و حضور در آن برای همه علاقه مندان آزاد است.
 

شرکت ها و فناورانی که بهترین پیشنهادها و راهکارهای فناورانه برای حل مسائل مطروحه ارائه نمایند، فرصت همکاری با شرکت ملی گاز ایران را خواهند داشت.

ضمن اینکه در این رویداد صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور تسهیل همکاری های فناورانه بین شرکت های فناور و شرکت ملی گاز، ابزارهای حمایتی مالی خود را بکار خواهد گرفت.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دبیرخانه رویداد به شماره های 88398543-88398563 (شرکت بومرنگ) تماس حاصل فرمایید.انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران                                                                                                info_smeir
 
نشانی مطلب در وبگاه انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران:
http://smeir.org/find.php?item=1.62.59.fa
برگشت به اصل مطلب